23 listopada w warszawskim Hotelu Gromada wręczone zostały nagrody w projektach organizowanych przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług. Jednym z tych przedsięwzięć jest Ogólnopolski Konkurs Medyczny PERŁY MEDYCYNY.

Już po raz siódmy Kapituła Konkursu dokonała oceny działalności Uczestników i wyłoniła Laureatów w poszczególnych kategoriach konkursowych. W kategorii "Działalność edukacyjna i naukowo - badawcza" laureatem I nagrody został Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, w kategorii "Szpitale monospecjalistyczne" III miejsce zajął Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu, którym zarządza dyrektor Janina Hulacka. W kategorii "Szpitale publiczne poniżej 400 łóżek" laureatem I miejsca ex aequo został Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi, którego dyrektorem jest Prezes Zarządu Głównego STOMOZ Małgorzata Majer.

Serdecznie gratulujemy laureatom. Cieszymy się, że sukces dolnośląskich placówek ochrony zdrowia, zarządzanych przez członków STOMOZ został doceniony.