Podczas uroczystej gali w Hotelu Marriott w Warszawie w dniu 18 kwietnia 2013r. poznaliśmy tegorocznych laureatów konkursu Liderów Ochrony Zdrowia.

Są wśród nich najbardziej skuteczni menedżerowie i placówki, które podejmują cenne i wartościowe inicjatywy na rzecz pacjentów, w dziedzinie innowacji, promocji zdrowia i profilaktyki. W tym roku wręczono łącznie 17 kryształowych statuetek liderów w 4 kategoriach konkursowych. 

Podczas uroczystej gali w Hotelu Marriott w Warszawie w dniu 18 kwietnia 2013r. poznaliśmy tegorocznych laureatów konkursu Liderów Ochrony Zdrowia. Są wśród nich najbardziej skuteczni menedżerowie i placówki, które podejmują cenne i wartościowe inicjatywy na rzecz pacjentów, w dziedzinie innowacji, promocji zdrowia i profilaktyki. W tym roku wręczono łącznie 17 kryształowych statuetek liderów w 4 kategoriach konkursowych. 

W tym roku nagroda główna trafiła w ręce wybotnego naukowca i osobowości w medycynie - prof. dra hab. Wojciecha Witkiewicza, Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu - Ośrodka badawczo - Rozwojowego. 

W kategorii "Skuteczne zarządzanie" wśród laureatów znaleźli się członkowie Zarządu Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ:

  • miejsce 1 - Maciej Sokołowski - Dyrektor Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu - Centrum Medyczne "DOBRZYŃSKA"
  • miejsce 3 - Krystyna Barcik - Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy

Wszystkim laureatom, a w szczególności reprezentantom Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ bardzo serdecznie gratulujemy sukcesu.

 

Źródło: Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia OSOZ, nr 4, kwiecień 2013, fot. Maciej Jaworski (KAMSOFT S.A.)